© 2020 Stingray Studio

Články

Koronavírus a sociálne služby – link na informácie MPSVR

24.04.2020

apssvsr Aktuality 0

146

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR v spolupráci s Ministerstvom zdravotníctva SR, Úradom verejného zdravotníctva SR, zástupcami vyšších územných celkov, obcí a poskytovateľmi sociálnych služieb, v súvislosti so šírením infekcie (COVID-19), vypracovalo odporúčacie a záväzné postupy, usmernenia a informácie pre poskytovateľov sociálnych služieb, ktoré sa v súlade s opatreniami krízových štábov neustále menia a aktualizujú.

Predsedníčka APSSvSR v mimoriadnej relácii TV Markíza

24.04.2020

apssvsr Aktuality 0

75

Predsedníčka Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb Anna Ghannamová na Markíze o neskorej reakcii ministerstva zdravotníctva, o testovaní v zariadeniach sociálnych služieb a ďalších opatreniach nevyhnutných na ochranu klientov a zamestnancov ZSS-siek.

Rýchlotesty pre všetkých zamestnancov a klientov DSS, zástupca ZSS v krízovom štábe

24.04.2020

apssvsr Aktuality 0

63

Na Slovensku sa otestujú všetci zamestnanci a klienti domovov sociálnych služieb. Použijú na to rýchlotesty. Rezultát padol na parlamentnom výbore pre sociálne veci. Ten zároveň prijal rozhodnutie zaradiť do ústredného krízového štábu aj zástupcu ZSS-siek. Viac už v príspevku z TA3.

TV JOJ – Situácia a testovanie v DSS

23.04.2020

apssvsr Aktuality 0

147

Plošné testovanie v DSS prináša prvé výsledky. Konečne si zodpovední uvedomili, kto je v najväčšom ohrození. Sú to klienti a zamestnanci zariadení sociálnych služieb. Viac o súčasnej situáciu v reportáži TV JOJ.

TA3 – Mastívne testovanie v ZSS

23.04.2020

apssvsr Aktuality 0

54

estovanie zamestnancov a klientov ZSS je absolútnou nevyhnutnosťou. Pochopili to už aj predstavitelia vlády. Veľká škoda, že ich k takémuto kroku donútila až tragédia v Pezinskej DSS-ke. Predstavitelia ASSPvSR už od marca apelovali na predstaviteľov odchádzajúcej a následnej aj novej vlády aby sa pripravili opatrenia. Tie sú tu. Neskoro ale predsa.

Zástupcovia APSSvSR u prezidentky SR Zuzany Čaputovej

22.04.2020

apssvsr Aktuality 0

60

Prezidentka SR prijala zástupcov 6-tich strešných organizácií – Asociáciu poskytovateľov sociálnych služieb v SR, Slovenskú katolícku charitu, Komoru opatrovateliek Slovenska, Asociáciu odborných pracovníkov sociálnych služieb, nezávislú platformu SocioFórum a expertku Bratislavy pre problematiku seniorov, Táňu Sedlákovú.

Anna Ghannamová v relácii Rádia Slovenska – K veci

21.04.2020

apssvsr Aktuality 0

85

Predsedníčka Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb Anna Ghannamová odpovedala na otázky Rádia Slovensko v relácii K veci.

Ako zabrániť úmrtiam v zariadeniach sociálnych služieb?

20.04.2020

apssvsr Aktuality 0

451

Je povinnosťou novej vlády zabrániť úmrtiam v zariadeniach sociálnych služieb.
V relácii sme diskutovali o tom ako sa popasovať s Covidom-19. Vláda musí počúvať rady a odporúčania odbornej verejnosti, aby sme sa vyhli ďalším tragédiám. Viac už v relácii.

Programové vyhlásenie vlády – Kapitola ĽUDSKÉ PRÁVA A OBČIANSKA SPOLOČNOSŤ

20.04.2020

apssvsr Aktuality 0

85

Programové vyhlásenie vlády – Kapitola ĽUDSKÉ PRÁVA A OBČIANSKA SPOLOČNOSŤ schválené vládouk a ktoré bude predložené NR SR

Anna Ghannamová odpovedá na otázky divákov TA3

16.04.2020

apssvsr Aktuality 0

148

Popis článku...

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb