© 2022 Stingray Studio

Partneri

Generálny partner

 

Depend

Depend® je jednou z popredných značiek spoločnosti Kimberly-Clark, ktorá má dlhú históriu v poskytovaní produktov zlepšujúcich zdravie, hygienu a kvalitu života ľudí na celom svete. Zdravotnícke pomôcky Depend® sa vyrábajú v Českej republike od roku 1996. Poskytujú komplexné riešenie pri problémoch s inkontinenciou - dámske a pánske vložky, celofarebné naťahovacie nohavičky anatomicky tvarované, zvlášť pre ženy a pre mužov aj klasické priedušné plienkové nohavičky.   Spoločnosť Kimberly-Clark bola založená v roku 1872 v štáte Wisconsin v USA. V súčasnej dobepôsobí vo viac ako 150 krajinách a je jedným z predných výrobcov spotrebného tovaru. Kimberly-Clark zahŕňa značky ako je Kleenex, Kotex alebo Depend.   V roku 1995 vstúpila spoločnosť Kimberly-Clark na český a slovenský trh. V súčasnej dobe má 2výrobné závody v Českej republike a to v Litovli, kde sa vyrába produkty pre dámsku hygienu Kotex aLidie, a tiež v Jaroměři, kde sa vyrába inkontinenčné pomôcky Depend.

Prejsť na web

 

Hlavný partner

 

Professional Support

Spoločnosť Professional support s.r.o vznikla v roku 2006 a je oficiálnym distribučným a servisným partnerom Procter & Gamble Professional. Ponúkame riešenie na pranie, upratovanie a umývanie riadu v profesionálnych prevádzkach. Vždy sa maximálne snažíme porozumieť svojim zákazníkom a ich potrebám. Na základe týchto poznatkov navrhneme vhodné riešenie – či sa jedná o malé zariadenie alebo o veľký domov dôchodcov. Dodávame nielen výrobky ale zabezpečíme aj spoľahlivý servis, inštaláciu a dodanie dávkovacích zariadení, optimalizáciu spotreby energie, konzultačné služby. Máme pripravené aj podporné materiály, ako sú napr. sanitačné plány. Naši zákazníci sa tak môžu sústrediť na to, čo je pre nich skutočne podstatné – na svojich klientov a prevádzku zariadenia. Medzi našimi spokojnými zákazníkmi sú nielen desiatky zariadení sociálnych služieb, ale aj komerčné práčovne, nemocnice, hotely, penzióny, kúpele, školské jedálne, reštaurácie a ďalšie. Web: www.profsupport.sk

Prejsť na web

Goldmann Systems

Spoločnosť Goldmann Systems, a.s. pôsobí na trhu od roku 2000. Dlhodobo sa venuje vývoju softvéru v oblasti bankovníctva a finančných inštitúcií. V portfóliu spoločnosti má tiež významnú pozíciu komplexná platforma TELEMON pre podporu telemedicínskych procesov. Cieľom spoločnosti Goldmann Systems, a.s. je poskytovať spoľahlivé, robustné a pritom flexibilné riešenia informačných systémov, ktoré pomôžu klientom a partnerom pri riadení obchodných procesov a splnia ich očakávania v oblasti rozvoja informačných technológií. V oblasti telemedicíny je snahou spoločnosti posunúť zdravotnú starostlivosť v našej krajine na vyššiu úroveň. S nadšením tvoria moderné a spoľahlivé riešenia, ktoré prinášajú klientom úžitok a jednoduchší život. Goldmann Systems sa radí medzi firmy, ktoré sú súčasťou unikátnych a zaujímavých projektov.

Prejsť na web

 

Partneri

IReSoft, s.r.o.

Spoločnosť IReSoft vyvíja software pre sociálne služby. Cieľom je zjednodušovať užívateľom prácu, neustále prichádzať s niečím novým a zlepšovať tak kvalitu starostlivosti o ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých. Je lídrom na českom a slovenskom trhu a jeho systémy denne používa viac ako 1 000 organizácií. Poslaním ľudí z IReSoftu nie je za každú cenu predať. Ich cieľom je, aby systémy skutočne pomáhali, užívatelia ich mali radi a používali ich na 100 %. Veľký dôraz je kladený na úvodné zaškolenie, priebežné informovanie o novinkách, vzdelávaní, a pokiaľ sa predsa len objav problém, tak je samozrejmosťou okamžitá pomoc.

Prejsť na web

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb