© 2020 Stingray Studio

Partneri

Generálny partner

 

Essity

Švédska spoločnosť Essity pôsobí vo viac ako 150 krajinách sveta pod svetoznámymi značkami, vrátane popredných globálnych značiek ako je TENA a Tork či iné ako Leukoplast, Libero, Libresse či napríklad ZEWA. V približne 90 krajinách sú tieto produkty najpredávanejšími na trhu. Spoločnosť Essity vstúpila na Slovensko v roku 1992, kedy získala továreň Gemerská Hôrka, ktorú transformovala na vysoko-efektívnu továreň so zameraním na kvalitu, bezpečnosť a udržateľnosť. V tejto továrni vyrába jedinečné produkty dámskej starostlivosti a inkontinečné vložky TENA, ktoré sú vyvážané do celého sveta. Essity sa zameriava na zvýšenie kvality života prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia.

Prejsť na web

 

Hlavný partner

 

IReSoft, s.r.o.

Spoločnosť IReSoft vyvíja software pre sociálne služby. Cieľom je zjednodušovať užívateľom prácu, neustále prichádzať s niečím novým a zlepšovať tak kvalitu starostlivosti o ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých. Je lídrom na českom a slovenskom trhu a jeho systémy denne používa viac ako 1 000 organizácií. Poslaním ľudí z IReSoftu nie je za každú cenu predať. Ich cieľom je, aby systémy skutočne pomáhali, užívatelia ich mali radi a používali ich na 100 %. Veľký dôraz je kladený na úvodné zaškolenie, priebežné informovanie o novinkách, vzdelávaní, a pokiaľ sa predsa len objav problém, tak je samozrejmosťou okamžitá pomoc.

Prejsť na web

 

Partneri

 

Depend

Depend® je jednou z popredných značiek spoločnosti Kimberly-Clark, ktorá má dlhú históriu v poskytovaní produktov zlepšujúcich zdravie, hygienu a kvalitu života ľudí na celom svete. Zdravotnícke pomôcky Depend® sa vyrábajú v Českej republike od roku 1996. Poskytujú komplexné riešenie pri problémoch s inkontinenciou - dámske a pánske vložky, celofarebné naťahovacie nohavičky anatomicky tvarované, zvlášť pre ženy a pre mužov aj klasické priedušné plienkové nohavičky.   Spoločnosť Kimberly-Clark bola založená v roku 1872 v štáte Wisconsin v USA. V súčasnej dobepôsobí vo viac ako 150 krajinách a je jedným z predných výrobcov spotrebného tovaru. Kimberly-Clark zahŕňa značky ako je Kleenex, Kotex alebo Depend.   V roku 1995 vstúpila spoločnosť Kimberly-Clark na český a slovenský trh. V súčasnej dobe má 2výrobné závody v Českej republike a to v Litovli, kde sa vyrába produkty pre dámsku hygienu Kotex aLidie, a tiež v Jaroměři, kde sa vyrába inkontinenčné pomôcky Depend.

Prejsť na web

Pragoperun SK s. r. o.

V roku 2004 bola so sídlom v Bratislave založená dcérska spoločnosť Pragoperun SK s.r.o. s majoritným podielom Pragoperun spol. s r.o. so sídlom v Prahe. Zákazníci u nás nájdu komplexnú starostlivosť - od poradenstva a projektovania, cez dodávanie a montáž strojov, školenia obsluhy, údržbu a servis až po dodávky náhradných dielov a spotrebného materiálu spolu so zabezpečením financovania. Sme presvedčení, že len vysokou špecializáciou a individualizáciou potrieb zákazníkov sme schopní poskytovať tie najlepšie služby.

Prejsť na web

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb