© 2024 Stingray Studio

Články

Spanilá jazda v Trenčianskom kraji

08.03.2023

apssvsr Aktuality 0

537

Aj v Trenčianskom kraji sme absolvovali úspešnú „Spanilú jazdu“. Stretnutie s predstaviteľmi kraja a poskytovateľmi otvorilo veľa zaujímavých otázok a pohľadov na potreby sociálny služieb v TSK.

Spanilá jazda v Nitrianskom kraji

03.03.2023

apssvsr Aktuality 0

545

„Spanilá jazda“ v Nitre dopadla výborne. Prišlo naozaj veľa poskytovateľov, krorých zorganizovala činorodá koordinátorka asociácie Juliana Hanzová. Mnohé z preberaných tém samozrejme zaradíme do našej agendy a pokúsime sa cez zodpovedné orgány štátu a samosprávy ich vyriešiť.

Spanilá jazda v Bratislavskom kraji

02.03.2023

apssvsr Aktuality 0

456

Nielen o výmene skúseností bolo včerajšie stretnutie vedenia Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb s poskytovateľmi pôsobiacimi v Bratislavskom kraji. Riešili sme aj zmluvy so samosprávami. Definovali sme dva hlavné problémy: komplikované zmluvné podmienky vytvárajúce stále sa zvyšujúcu administratívnu záťaž poskytovateľov a podľa nás neoprávnené vyžadovanie vrátenia finančného príspevku za každý deň keď je lôžko v ZSS neobsadené.

Predsedníctvo a Valné zhromaždenie 2.2.2023

02.02.2023

apssvsr Aktuality 0

588

Prvé Valné zhromaždenie v tomto roku bolo úspešné. Členovia APSS v SR schválili všetky pripravované aktivity na tento rok.

RTVS – Správy a komentáre – Stabilizačný príspevok

18.01.2023

apssvsr Aktuality 0

638

Predsedníčka APSS v SR Anna Ghannamová v RTVS o Stabilizačnom príspevku a nedoplatkoch za energie

Stretnutie zástupcov mimovládnych organizácií u prezidentky Zuzany Čaputovej

17.01.2023

apssvsr Aktuality 0

593

Náš najvyšší ústavný činiteľ, prezidentka Zuzana Čaputová si váži prácu mimovládnych organizácií. Zorganizovala preto aj slávnostné stretnutie a pozvala aj našu predsedníčku Annu Ghannamovú.

Predsedníčka Komory opatrovateliek Slovenska – Dana Grafiková

06.12.2022

apssvsr Aktuality 0

768

Milé kolegyne opatrovateľky, milí kolegovia opatrovatelia, dlhé roky pracujem ako opatrovateľka a poznám všetky plusy a mínusy tohto povolania.
Staráme sa o detičky so zdravotným znevýhodnením, staráme sa o klientov, často už v ťažkých zdravotných stavoch. Staráme sa o každého, kto našu pomoc potrebuje. Sme s nimi 24 hodín denne a často naša ruka je posledná, ktorú držia v ich posledných etapách života.

XXI. Odborná konferencia APSS v SR

29.11.2022

apssvsr Aktuality 0

762

XXI. Odborná konferencia Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb v Hoteli Sitno vo Vyhniach mala veľký úspech. Ďakujeme všetkým partnerom – Kimberly – Clark Depend, Christeyns, Iresoft, Professional support, 2P Servis, Untraco, Codaco Electronics, Salesianer, Cleaning, Simplea – prednášateľom aj účastníkom.

APSS v SR ďakuje vláde SR za záchranné inflačné koleso

16.11.2022

apssvsr Aktuality 0

653

APSS v SR ďakuje vláde SR za záchranné inflačné koleso

PROGRAM XXI. ODBORNEJ KONFERENCIE APSS v SR – 23-24.11.2022!!!

03.11.2022

apssvsr Aktuality 0

880

Program nadchádzajúcej jesennej XXI. Odbornej konferencie našej asociácie. Už sa nám podarilo dotiahnuť všetky detaily ohľadom tém, ešte čakáme na potvrdenie posledných účastníkov debát. Tešíme sa na Vašu účasť.

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb