© 2024 Stingray Studio

04.05.2020

apssvsr Aktuality 0

1171

Spustili sme distribúciu ochranných prostriedkov pre poskytovateľov sociálnych služieb. Radi by sme sa poďakovali poisťovni Dôvera za 600 kusov štítov a desiatky litrov dezinfekcie na ruky a povrchy. ?

 

 

“V čase, keď poskytovatelia dostali zo štátnych hmotných rezerv len minimum ochranných pracovných pomôcok a niektorí nič, je pomoc súkromných spoločností pre nás životne dôležitá a sme za ňu nesmierne vďační,“ Dar bol pracovníkmi poisťovne odvezený do regionálnych centier asociácie v Bratislave, v Banskej Bystrici, v Prešove a v Košiciach, kde si ho tento týždeň môžu prísť vyzdvihnúť členovia asociácie.

 

 

„Ceníme si prácu všetkých opatrovateliek a opatrovateľov, pre ktorých sú tieto dni mimoriadne náročné, a veríme, že náš dar prispeje k zvýšenej ochrane ich zdravia, ako aj zdravia klientov týchto zariadení,“ vyjadril sa generálny riaditeľ Dôvery Martin Kultan. Poisťovňa hľadá aj ďalšie možnosti ako pomôcť zamestnancom aj klientom týchto zariadení, napríklad dodaním veľkého objemu ochranných rukavíc. ?

 

 

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb