© 2024 Stingray Studio

26.03.2021

apssvsr Aktuality 0

1055

Prvý „Webinár“ APSS v SR pod názvom: Vakcinácia a postcovidová starostlivosť o klientov a zamestnancov zariadení sociálnych služieb usporiadaný našou Asociáciou a pod záštitou generálneho partnera APSSvSR na rok 2021 spoločnosti Depend mal veľký úspech.

Takmer 200 prihlásených účastníkov a skvelí prednášatelia: Riaditeľka Univerzitnej nemocnice Bratislava MUDr. Renáta Vandriaková, riaditeľ odboru krízového manažmentu a bezpečnosti MPSVR SR Ing. Ján Hudák, PhD a Mgr. Marian Jendrichovský, Phd. poskytli obsiahle a potrebné informácie. Do pár dní bude pripravený aj záznam, pre tých čo sa prihlásili a chcú si Webinár pozrieť ešte raz. Ale bude k dispozícii aj pre tých, ktorí sa nestihli na webinár prihlásiť. Môžu tak urobiť a záznam si zakúpiť.

Veľká vďaka priatelia. Čoskoro sa uvidíme na konferencii a ďalších webinároch.

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb