© 2024 Stingray Studio

17.02.2021

apssvsr Aktuality 0

1220

Úspešná spolupráca so spoločnosťou Danone pokračuje aj v tomto roku. Aj napriek bohatej nádielke snehu a poľadovici sa podarilo rozviezť desaťtisíce fľaštičiek Actimelu seniorom po celom Slovensku.

 

„S veľkým rešpektom vnímame, s akým nasadením, starostlivosťou a profesionalitou sa Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb pasuje s nevídanou situáciou pandémie. Spolu so značkou Actimel sme na ich podporu zorganizovali predvianočnú súťaž, do ktorej sa zapojili tisíce spotrebiteľov. Celkovo asociácii darujeme takmer 44 tisíc fľastičiek Actimelu, čím chceme jej klientom v sociálnych zariadeniach prejaviť spolupatričnosť v tejto náročnej situácii,“ uviedla Mária Jendrišáková, Corporate Affairs Manager Slovensko v Danone.

 

Od 1.2. do 14.3. na stránke actimel.sk/sutaz beží nové kolo zbierky. Počítadlo na stránke ukazuje, koľko výrobkov sme v novom roku spoločne pre seniorov vybrali. Každá zaregistrovaná účtenka znamená 21 lahviček Actimelu pre seniorov v členských zariadenia APSS v SR. Veríme, že aj vy sa pridáte a podporíte túto skvelú akciu.

 

Ďakujeme

 

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb