© 2024 Stingray Studio

25.03.2018

apssvsr Aktuality 0

1488

Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb v SR sa stotožňuje s Uznesením prijatým Radou Vlády pre MNO

 

Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb v SR sa stotožňuje s Uznesením prijatým Radou Vlády pre MNO

 

Rada Vlády SR pre MNO podporuje upokojenie politickej atmosféry. V tomto duchu prijíma uznesenie v nasledujúcom znení:

 

Odsudzujeme vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a podporujeme jej skoré a dôveryhodné vyšetrenie.

 

Vyjadrujeme solidaritu poctivým slovenským novinárom a nezávislým médiám.

 

Sme presvedčení, že zhromaždenia Za slušné Slovensko sú nezávislé a legitímne podujatia, ktoré sú plne v súlade s demokratickým ústavným poriadkom SR.

 

Sme presvedčení, že Nadácia otvorenej spoločnosti ani organizácie, ktoré finančne podporuje George Soros, nepredstavujú riziko alebo bezpečnostnú hrozbu pre Slovenskú republiku.

 

Konštatujeme, že členské organizácie Rady vlády aj organizácie, v ktorých pôsobia členovia komory MNO sú prísne nestranícke a nepredstavujú hrozbu pre Slovenskú republiku a jej demokratické zriadenie.

 

Sme presvedčení, že šírenie predsudkov, dezinformácií a konšpiračných teórií zo strany niektorých politických predstaviteľov a médií zhoršuje politickú a spoločenskú situáciu.

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb