© 2024 Stingray Studio

11.06.2020

apssvsr Aktuality 0

1155

Krásnych 126 tisíc eur na zmiernenie následkov spôsobených pandémiou Covid-19. To je výsledok jedinečného benefičného večer s názvom Spolu pre Slovensko, ktorý pripravila TV Markíza v spolupráci so Slovenskou sporiteľnou. Výťažok finančnej zbierky poputuje na podporu dôležitých charitatívnych projektov Nadácie Slovenskej sporiteľne a Nadácie Markíza zameraných na zmiernenie následkov pandémie nového koronavírusu.

 

Celým večerom divákov naživo sprevádzal moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V štúdiu sa vystriedali mnohé známe osobnosti, odborníci a súčasťou programu boli aj zábavné hry, ale tiež príbehy plné silných emócií. Poďakovanie patrí aj divákom, ktorí svojimi sms prispeli sumou 41 tisíc euro.  Nadácia Markíza a Nadácia slovenskej sporiteľne prispeli každá po 40 tisíc a ďalších 5000 eur priniesli výhry z jednotlivých súťaží.

 

Z vyzbieraných peňazí až 60 tisíc poputuje do Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb pre poskytovateľov krízovej intervencie na pomoc ich klientkám – matkám s deťmi v núdzi a týraným ženám, o ktoré sa starajú.

 

Ešte raz veľká vďaka

 

 

 

 

 

 

 

 

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb