© 2021 Stingray Studio

11.06.2020

apssvsr Aktuality 0

345

Krásnych 126 tisíc eur na zmiernenie následkov spôsobených pandémiou Covid-19. To je výsledok jedinečného benefičného večer s názvom Spolu pre Slovensko, ktorý pripravila TV Markíza v spolupráci so Slovenskou sporiteľnou. Výťažok finančnej zbierky poputuje na podporu dôležitých charitatívnych projektov Nadácie Slovenskej sporiteľne a Nadácie Markíza zameraných na zmiernenie následkov pandémie nového koronavírusu.

 

Celým večerom divákov naživo sprevádzal moderátorský a zároveň aj manželský pár Adela Vinczeová a Viktor Vincze. V štúdiu sa vystriedali mnohé známe osobnosti, odborníci a súčasťou programu boli aj zábavné hry, ale tiež príbehy plné silných emócií. Poďakovanie patrí aj divákom, ktorí svojimi sms prispeli sumou 41 tisíc euro.  Nadácia Markíza a Nadácia slovenskej sporiteľne prispeli každá po 40 tisíc a ďalších 5000 eur priniesli výhry z jednotlivých súťaží.

 

Z vyzbieraných peňazí až 60 tisíc poputuje do Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb pre poskytovateľov krízovej intervencie na pomoc ich klientkám – matkám s deťmi v núdzi a týraným ženám, o ktoré sa starajú.

 

Ešte raz veľká vďaka

 

 

 

 

 

 

 

 

Galéria

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb