© 2021 Stingray Studio

18.03.2020

apssvsr Aktuality 0

751

Vážený pán Igor Matovič, budúci premiér SR,

Vážený pán Milan Krajniak, budúci minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR,

Vážený pán Marek Krajčí, budúci minister zdravotníctva SR,

 

dovoľte, aby som Vám v mene komunity odbornej praxe v sociálnych službách zablahoželala k budúcim pozíciám. Ujmete sa ich v neľahkej situácii, ktorá nemá v novodobej histórii SR obdobu. Chceme Vám byť v tejto ťažkej dobe nápomocní ako len budeme vedieť a vládať.

 

Preto si Vám dovoľujeme poslať VYHLÁSENIE, v ktorom sme dnes ako zástupcovia 7-mich organizácií, aktívnych v sociálnych službách, zadefinovali 10 opatrení nevyhnutných na konsolidáciu sociálnych služieb vzhľadom na veľké riziko šírenia Covid – 19.

 

Realizáciu týchto opatrení žiadame rovnako od odchádzajúcej vlády, ale aj od vlády prichádzajúcej. Od Hlavného hygienika SR a celého Krízového štábu. Lebo každý deň je dôležitý. Očakávame stretnutie kompetentných so zástupcami v prílohe uvedených organizácií, aby sme mohli tieto opatrenia s Krízovým štábom prediskutovať a neboli v týchto pohnutých časoch odkázaní len na sprostredkované a neraz neskoro prichádzajúce informácie z Krízového štábu.

 

Galéria

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb