© 2024 Stingray Studio

18.03.2020

apssvsr Aktuality 0

1834

Vážený pán Igor Matovič, budúci premiér SR,

Vážený pán Milan Krajniak, budúci minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR,

Vážený pán Marek Krajčí, budúci minister zdravotníctva SR,

 

dovoľte, aby som Vám v mene komunity odbornej praxe v sociálnych službách zablahoželala k budúcim pozíciám. Ujmete sa ich v neľahkej situácii, ktorá nemá v novodobej histórii SR obdobu. Chceme Vám byť v tejto ťažkej dobe nápomocní ako len budeme vedieť a vládať.

 

Preto si Vám dovoľujeme poslať VYHLÁSENIE, v ktorom sme dnes ako zástupcovia 7-mich organizácií, aktívnych v sociálnych službách, zadefinovali 10 opatrení nevyhnutných na konsolidáciu sociálnych služieb vzhľadom na veľké riziko šírenia Covid – 19.

 

Realizáciu týchto opatrení žiadame rovnako od odchádzajúcej vlády, ale aj od vlády prichádzajúcej. Od Hlavného hygienika SR a celého Krízového štábu. Lebo každý deň je dôležitý. Očakávame stretnutie kompetentných so zástupcami v prílohe uvedených organizácií, aby sme mohli tieto opatrenia s Krízovým štábom prediskutovať a neboli v týchto pohnutých časoch odkázaní len na sprostredkované a neraz neskoro prichádzajúce informácie z Krízového štábu.

 

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb