© 2024 Stingray Studio

18.04.2023

apssvsr Aktuality 0

639

Osveta o stave sociálnych služieb na Slovensku, kde smerujú a aké rozhodnutia by mali robiť politické reprezentácie, aby sme sa vo financovaní a v legislatívnej istote priblížili aspoň Českej republike je veľmi dôležitá. Práve tejto úlohy sa zhosťuje aj Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb v SR.

 

Naša predsedníčka, Anna Ghannamová včera prednášala na fakulte sociálnych vied Univerzity Cyrila a Metoda. Študenti univerzity tretieho veku ocenili množstvo dôležitých informácií ako aj angažovanosť asociácie v tejto téme.

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb