© 2024 Stingray Studio

14.05.2020

apssvsr Aktuality 0

1388

Kontakt tisícov seniorov zo ZSS-siek s ich rodinami počas pandémie je zase o niečo ľahší. Počas týchto dní sa naplno rozbehol projekt „Tablet od srdca“. Ten iniciovala spoločnosť Philip Morris Slovakia a jeho prostredníctvom rozdáva 550 tabletov do jednotlivých zariadení sociálnych služieb – členov asociácie.

 

Na projekte participujú aj spoločnosti Mall Group ako dodávateľ prístrojov a Slovak Telekom so SIM kartami s dátovou konektivitou. „Je to taký komunikačný most. A mosty sa musia v núdzovom stave stavať rýchlo“. Týmito slovami ocenila nápad naša predsedníčka Anna Ghannamová. Asociácia sa stala v projekte odborným garantom medzi darcami a samotnými poskytovateľmi. Ďakujeme.

 

 

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb