© 2024 Stingray Studio

19.03.2020

apssvsr Aktuality 0

1554

Pridávame sa k výzve slovenských zdravotníkov. Nosením rúška chránime nielen seba, ale najmä ostatných. Prenášačmi nákazy sú totiž aj ľudia, ktorí nevykazujú žiadne príznaky ochorenia. Rúška by mali preto preventívne nosiť všetci obyvatelia, nielen chorí. Nosením rúška chránime najmä tých najzraniteľnejších – onkologických pacientov, diabetikov, ľudí s kardiovaskulárnymi a pľúcnymi ochoreniami, i starších. Pri kontakte s nimi bez rúška ich môžete až ohroziť na živote.

 

Správne nasadené rúško cez nos a ústa pomáha a významne zabraňuje rozširovaniu nákazy. Ak nie sú dostupné originálne rúška, účinné sú aj doma vyrobené z látky alebo hrubej papierovej utierky.

 

 

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb