© 2024 Stingray Studio

27.04.2023

apssvsr Aktuality 0

690

Dnes prebehlo 1. zasadnutie poroty Národnej ceny starostlivosti DOBRÉ SRDCE, kde oceňujeme zamestnancov sociálnych služieb. Ceníme si, že pozvanie do poroty prijali zástupkyne ďalších dvoch stavovských organizácií: Katarína Mažárová, predsedníčka Slovenskej komory sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce a Zuzana Haladová, členka Rady a Prezídia Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek. Teší nás, že štafetu znova prevzala aj predsedníčka Komory opatrovateliek Slovenska Danka Grafiková, ktorá sa už tradične popasuje s kategóriou opatrovateľ/ka v sociálnych službách. Do našich radov pribudla aj nová posila a to europoslankyňa Miriam Lexmann. Pod svoju kontrolu si zobrala výber nominovaných v kategórii manažér v sociálnych službách. Dobrovoľníkov bude opäť vyberať výkonná riaditeľka Bratislavského dobrovoľníckeho centra Michaela Bagalová. Kategóriu poskytovateľ zaštíti znova Božena Bušová, podpredsedníčka našej Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb v SR a výnimočný počin už tradične pripadol predsedníčke APSS v SR Anne Ghannamovej. Veľmi sa tešíme na množstvo silných ľudských i profesijných príbehov.

 

Ďakujeme za podporu našim hlavným partnerom: Kimberly Clark – Depend, EPION Medical, Všeobecnej zdravotnej poisťovni a ministrovi Milan Krajniak.

 

Aj tento rok program vyvrcholí slávnostným Galavečerom, ktorý odvysiela RTVS. Prihlášky je možné posielať cez www.dobre-srdce.sk od 1.5. do 15.6. 2023 a víťazov oznámime v Starej tržnici v Bratislave 11.9.2023.

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb