© 2024 Stingray Studio

11.04.2020

apssvsr Aktuality 0

1558

Ďakujem zo ❤️ spoločnosti J&T a Medirexu, že v spolupráci s Asociáciou poskytovateľov sociálnych služieb spustili v zariadení Gerion v Záhorskej Bystrici pilotné sponzorské testovanie 10 000 zamestnancov sociálnych služieb. Tých, ktorí sa 24 hodín denne starajú o najzraniteľnejších v tejto krajine, o odkázaných klientov zariadení dlhodobej starostlivosti, z ktorých 68% má dva najťažšie stupne odkázanosti.  Preto je dôležité, aby ich neohrozili práve tí, ktorí im pomáhajú: opatrovateľky, sestry, sociálni pracovníci.

 


Veríme, že tento krok bude pre vládu inšpiráciou a konečne schváli uznesenie o testovaní nových klientov do zariadení a aspoň toto testovanie zaplatí z verejných zdrojov, tak ako v Čechách. Snáď nebude hľadať dôvody ako to neurobiť, ale naopak. Urobí to! Tak ako tieto dve spoločnosti v prípade zamestnancov sociálnych služieb.

 

ĎAKUJEME?

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb