© 2021 Stingray Studio

11.04.2020

apssvsr Aktuality 0

595

Ďakujem zo ❤️ spoločnosti J&T a Medirexu, že v spolupráci s Asociáciou poskytovateľov sociálnych služieb spustili v zariadení Gerion v Záhorskej Bystrici pilotné sponzorské testovanie 10 000 zamestnancov sociálnych služieb. Tých, ktorí sa 24 hodín denne starajú o najzraniteľnejších v tejto krajine, o odkázaných klientov zariadení dlhodobej starostlivosti, z ktorých 68% má dva najťažšie stupne odkázanosti.  Preto je dôležité, aby ich neohrozili práve tí, ktorí im pomáhajú: opatrovateľky, sestry, sociálni pracovníci.

 


Veríme, že tento krok bude pre vládu inšpiráciou a konečne schváli uznesenie o testovaní nových klientov do zariadení a aspoň toto testovanie zaplatí z verejných zdrojov, tak ako v Čechách. Snáď nebude hľadať dôvody ako to neurobiť, ale naopak. Urobí to! Tak ako tieto dve spoločnosti v prípade zamestnancov sociálnych služieb.

 

ĎAKUJEME🙏

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb