© 2021 Stingray Studio

12.05.2020

apssvsr Aktuality 0

426

Dnes, na Medzinárodný deň ošetrovateliek sme v Asociácii poskytovateľov sociálnych služieb začali s distribúciou daru od Nadácii Volkswagen Slovakia pre zariadenia sociálnych služieb.

 

 

Nadácia Volkswagen Slovakia prispela na nákup ochranných intervenčných oblekov, čiapok, návlekov na obuv a respirátorov FFP2 a FFP3 v sume 20.000 euro. Ďakujem veľmi pekne. „Každá pomoc v týchto pandemických časoch je vítaná, lebo ochráni zamestnancov a teda aj klientov našich zariadení“, vyhlásila Anna Ghannamová, predsedníčka APSS v SR. Z tohto daru asociácia nakúpila ochranné intervenčné pomôcky pre 183 poskytovateľov, ktorí prevádzkujú 444 zariadení a starajú sa o vyše 10 500 klientov.

 

Dnes si ochranné pomôcky pre poskytovateľov Trnavského samosprávneho kraja prevzal zástupca trnavskej koordinátorky Tomáš Horváth. Náklad pre Bratislavský samosprávny kraj si prišla osobne prevziať koordinátorka APSS v SR pre BSK Lýdia Alföldyová. Do ďalších krajov sa s ochrannými pomôckami rozbiehajú 4 autá vo štvrtok 14.5. a tovar si môžu poskytovatelia sociálnych služieb – členovia APSS v SR vybrať od piatka 15.5. u krajských koordinátorov asociácie.

 

 

 

 

Galéria

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb