© 2024 Stingray Studio

13.11.2020

apssvsr Aktuality 0

1126

Bojujte s nami proti obetiam domáceho násilia. Pýtate sa ako? Tým, že si zakúpite knihu – Šťastné náhody. Vydavateľstvo Ikar spojilo sily s Nadáciou Markíza a cez našu Asociáciu poskytovateľov sociálnych služieb sa rozhodlo venovať výťažok z predaja týraným a zneužívaným ženám s deťmi v zložitej životnej situácii, aby mohli ľahšie začať nový život.

 

Poviedkami prispeli Andrea Coddington, Veronika Homolová Tóthová, Adriana Macháčová, Mariana Čengel Solčanská, Hana Lasicová, Lucia Sasková, Katarína Gillerová, Jana Pronská, Ivana Alexi, Adriana Boysová a Alica Eštóková. Predslov napísala prezidentka Zuzana Čaputová. Akvarelami knihu skrášlila maliarka Jana Farmanová.

 

O čom je kniha Šťastné náhody? Jediným zadaním pre tvorbu bolo slovo láska. Preto je provokujúca aj nesmelá. S iskrou v oku i s vyhasnutým pohľadom. Bezstarostná v pruhovanom tričku aj ohnutá k zemi pod ťarchou celého sveta. Ochotná kráčať za vôňou lásky cez moria a púšte svojho srdca, no aj plná strachu pohnúť sa z miesta. Viac sa už dočítate v tejto výnimočnej publikácii.

 

Príjemné čítanie a v mene detí a maminiek ďakujeme za pomoc.

Galéria

Generálny partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb