© 2023 Stingray Studio

22.04.2020

apssvsr Aktuality 0

845

Ďakujeme z celého ❤️ prezidentke SR Zuzane Čaputovej, že sa tak intenzívne zaujíma o situáciu v zariadeniach sociálnych služieb, o odkázaných občanov a o pracovníkov v sociálnych službách. Dnes prijala zástupcov 6-tich strešných organizácií – Asociáciu poskytovateľov sociálnych služieb v SR, Slovenskú katolícku charitu, Komoru opatrovateliek Slovenska, Asociáciu odborných pracovníkov sociálnych služieb, nezávislú platformu SocioFórum a expertku Bratislavy pre problematiku seniorov, Táňu Sedlákovú. Naše organizácie už pred mesiacom žiadali bývalú a následne súčasnú vládu o 10 preventívnych opatrení v sociálnych službách voči pandémii Covid -19. Dve hodiny efektívnej a otvorenej diskusie prinesú určite posun vpred a jej intervenciou, veríme, prekonáme súčasné starosti v našej sfére, na ktoré vláda reaguje neskoro, alebo vôbec. Pani prezidentka bola na tému neuveriteľne pripravená, dôsledná a empatická.

 

 

Za Asociáciu poskytovateľov sociálnych služieb sme jej darovali rúško vo farbe života, ktorého hodnotu si v dnešnej dobe uvedomujeme viac, ako kedykoľvek predtým. Bolo nám cťou, pani prezidentka, stretnúť sa s Vami. 

 

 

Galéria

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb