© 2021 Stingray Studio

22.04.2020

apssvsr Aktuality 0

281

Ďakujeme z celého ❤️ prezidentke SR Zuzane Čaputovej, že sa tak intenzívne zaujíma o situáciu v zariadeniach sociálnych služieb, o odkázaných občanov a o pracovníkov v sociálnych službách. Dnes prijala zástupcov 6-tich strešných organizácií – Asociáciu poskytovateľov sociálnych služieb v SR, Slovenskú katolícku charitu, Komoru opatrovateliek Slovenska, Asociáciu odborných pracovníkov sociálnych služieb, nezávislú platformu SocioFórum a expertku Bratislavy pre problematiku seniorov, Táňu Sedlákovú. Naše organizácie už pred mesiacom žiadali bývalú a následne súčasnú vládu o 10 preventívnych opatrení v sociálnych službách voči pandémii Covid -19. Dve hodiny efektívnej a otvorenej diskusie prinesú určite posun vpred a jej intervenciou, veríme, prekonáme súčasné starosti v našej sfére, na ktoré vláda reaguje neskoro, alebo vôbec. Pani prezidentka bola na tému neuveriteľne pripravená, dôsledná a empatická.

 

 

Za Asociáciu poskytovateľov sociálnych služieb sme jej darovali rúško vo farbe života, ktorého hodnotu si v dnešnej dobe uvedomujeme viac, ako kedykoľvek predtým. Bolo nám cťou, pani prezidentka, stretnúť sa s Vami. 

 

 

Galéria

Generálny partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb

Hlavný partner

Pridajte sa k našim partnerom!

apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb apssvsr.sk, dobre srdce, narodna cena starostlivosti, socialne sluzby, poskytovatel socialnych sluzieb